Obchodný manažér - Priemyselna automatizácia

Kraftstrom Partners s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2020
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda + výkonnostná zložka podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
Zvyčajne tri dni v týždni cestujete a robíte stretnutia so zákazníkmi v regióne a 2 dni pracujete doma vo svojom bydlisku / na firme.

Služobné auto aj na súkromne účely
Pružná pracovná doba
Pravidelné školenia
Možnosti odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemne vystupovanie, znalosti v oblasti elektrotechniky - automatizácie, ochota cestovať.
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a porozumieť prednáškam v angličtine.

Spoločnosť Kraftstrom Partners s.r.o. je firma pôsobiaca na trhu od roku 2011. Naša hlavná činnosť spočíva v zabezpečovaní vývoja, výroby a dodávky jednoúčelových strojov na základe požiadaviek zákazníka. Pôsobíme v oblasti potravinárstva, automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom priemysle, zdvíhacích zariadení a manipulácie s materiálom. Tvorivý duch, manuálna zručnosť a zodpovednosť sú základnými črtami pracovníkov, ktorí sa svojou poctivou prácou snažia získať zákazníkov nielen na Slovensku.

Ukážky našej práce:

Naša vízia:
Dodávať technológie, ktoré uľahčia ľuďom prácu.

Naše poslanie:
Pomáhame a staráme sa. Našu prácu berieme ako službu pre človeka. Pomáhame si navzájom. Rovnako pristupujeme aj k zákazníkom a partnerom.

Naše hodnoty:

Zákazníci:
- nezameriavame sa len na svoj prospech
- budujeme hodnotné vzťahy so zákazníkmi
- ponúkame riešenia, ktoré napĺňajú požiadavky zákazníkov
- vytvárame špičkové riešenia s vysokou pridanou hodnotou
Firma:
- konáme podľa vlastného svedomia
- nebojíme sa za svoju prácu zobrať zodpovednosť
- rozvíjame tímového ducha
- prejavujeme si vzájomnú úctu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2824258  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac