Programátor priemyselných robotov

Kraftstrom Partners s.r.o.

Strojnícka 11, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 650 EUR/mesiac+ odmeny na základe ziskovosti realizovaných projektov (mesačný priemer za poslednych 12 mesiacov je 531 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie programov pre roboty (ABB, Mitsubishi, Yaskawa)
- Testovanie dosahov robota v simulačných SW
- Uvádzanie robotov do prevádzky
- Optimalizácia výrobných procesov
- Tvorba projektovej dokumentácie
- Spolupráca s elektro-projektantami a PLC programátormi

Možnosti odborného rastu
Pravidelné školenia
Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - Automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Siemens TIA Portal - Mierne pokročilý
WinCC OA - Mierne pokročilý
Omron - CX-One - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. odborná spôsobilosť na prácu na elektrotechnických zariadeniach §22
- skúsenosti s Autodesk Inventor, Visual Components výhodou (CATIA, SolidWorks, Creo, ...)
- Prax s programovaním 4 alebo 6 osých robotov

Spoločnosť Kraftstrom Partners s.r.o. je firma pôsobiaca na trhu od roku 2011. Naša hlavná činnosť spočíva v zabezpečovaní vývoja, výroby a dodávky jednoúčelových strojov na základe požiadaviek zákazníka. Pôsobíme v oblasti potravinárstva, automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom priemysle, zdvíhacích zariadení a manipulácie s materiálom. Tvorivý duch, manuálna zručnosť a zodpovednosť sú základnými črtami pracovníkov, ktorí sa svojou poctivou prácou snažia získať zákazníkov nielen na Slovensku.

Ukážky našej práce:

Naša vízia:
Dodávať technológie, ktoré uľahčia ľuďom prácu.

Naše poslanie:
Pomáhame a staráme sa. Našu prácu berieme ako službu pre človeka. Pomáhame si navzájom. Rovnako pristupujeme aj k zákazníkom a partnerom.

Naše hodnoty:

Zákazníci:
- nezameriavame sa len na svoj prospech
- budujeme hodnotné vzťahy so zákazníkmi
- ponúkame riešenia, ktoré napĺňajú požiadavky zákazníkov
- vytvárame špičkové riešenia s vysokou pridanou hodnotou
Firma:
- konáme podľa vlastného svedomia
- nebojíme sa za svoju prácu zobrať zodpovednosť
- rozvíjame tímového ducha
- prejavujeme si vzájomnú úctu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2171981  Dátum zverejnenia: 14.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac