Konštruktér

Kraft Volum Technology s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhotovovanie výkresovej dokumentácie a návrhov pre potreby spoločnosti a zákazníkov.
Tvorba konštrukčnej dokumentácie – návrh materiálov, výkresy, postupy konštrukcie.
Spolupráca s produktovým a technickým oddelením pri navrhovaní.
Kreslenie a upravovanie v modelovacích programoch.
Vykonávanie potrebných analýz a kontrol k navrhnutým konštrukčným riešeniam.
Riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií (nákladnosť, komplikovanosť, neefektívnosť).
Upozorňovanie na nevyhnutné zmeny vo výrobných procesoch.
Zhromažďovanie všetkých potrebných dokumentácií pre navrhovanie a upravovanie konštrukcií.

Možnosť seberealizácie, odborného a osobného rastu, 13 - 14 plat

Informácie o výberovom konaní

práca v mladom kolektíve,
firma zaoberajúca sa strojárskou výrobou
práca v Tremčíne v novej kancelárií

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý
CATIA - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť čítania výkresov,ochota vzdelávať sa,ovládanie aspoň jedného z uvedených CAD/CAM programov

CNC obrábanie kovov,konštruktérska činnosť

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2522260  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou