Skladník

KPP COMPANY s.r.o.

M2 centurm - Všetko pre bývanie, Cesta na Senec 2/A, 821 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej predajne svietidiel v Bratislave hľadáme hlavného skladníka a pomocných skladníkov s nástupom od 1.8.2016. Spoločnosť KPP COMPANY je zároveň prevádzkovateľom internetových obchodov, a preto pracovná náplň skladníka pozostáva:
- zo samostatnej práce v sklade aj na počítači
- z fyzického príjmu a výdaja tovaru, rozdeľovania tovaru podľa jednotlivých objednávok
- z balenia tovaru objednaného cez e-shop predajcu
- zo skladovej evidencie prišlého a odoslaného tovaru v skladovom systéme
- objednávanie baliaceho materiálu podľa potreby
Zodpovednosť za zverené skladové zásoby a prehľad a udržiavanie poriadku na sklade je samozrejmosťou,.

- ponúkame prácu v príjemnom prostredí,
- zaškolenie na pracovnú pozíciu a možnosť profesného rastu
- práca v stabilnej firme pôsobiacej na slovenskom a českom trhu
- zamestnanecké benefity
- priestor pre Vaše nápady

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Do prílohy prosím priložte aj aktuálnu fotografiu. Odpovieme iba vybraným uchádzačom. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Od skladníka v našej spoločnosti sa očakáva, že bude zodpovedne fungujúcim pracovníkom.
- je iniciátorom nápadov pri organizácii skladu
- je ochotný efektívne vyriešiť vzniknuté problémy
- ku každému odosielanému balíku pristupuje individuálne
- odosielaný tovar balí poctivo, ale aj efektívne z hľadiska času a baliaceho materiálu
- práca s PC je nevyhnutnou súčasťou pracovnej náplne skladníka.
- znalosti skladového hospodárstva a predchádzajúca prax sú vítané.
- podmienkou je fyzická zdatnosť
- preukaz na obsluhu VZV nie je nutný

Spoločnosť KPP COMPANY s.r.o. pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2010. Prevádzkujeme jednu z najväčších predajní svietidiel na Slovensku profisvietidla.sk v OC STYLA. Všetko pre bývanie. Ide o jedinečný koncep, ktorý v takomto rozsahu na Slovenskom trhu doteraz chýbal.
Tak ako stojíme pri vzniku jedinečného konceptu predaja interiérového a exteriérového zariadenia na tej najvyššej úrovni, stáli sme rovnako pri zrode internetového obchodu s osvetlením a dnes prevádzkujeme internetové obchody www.profisvietidla.sk a www.profisvitidla.cz, ktoré majú predovšetkým na slovenskom trhu významné postavenie. Budeme radi ak sa stanete súčasťou nášho tímu a spoločne sa budeme posúvať neustále dopredu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2565533  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou