Account manager-ka

KPK Reklama s. r.o.

Miesto práce
Orlia 10, Košice, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
600 - 2000 EUR/mesiac, základný nie minimálny plat + percentá z obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna správa klientov a aktívne vyhľadávanie nových klientov (telefonný kontakt, osobné stretnutia, prezentácie), komunikácia so zverenými zákazníkmi (evidencia a vybavovanie odberateľských objednávok, komunikácia s klientom). Vytváranie cenových ponúk, cielených a konkrétnych zákazníkov (kreatívne myslenie v oblasti predaja).

Práca v mladom kolektíve, mobilný telefón, auto aj na súkromné účely, motivujúce hodnotenie.

Ak sa cítite , že je táto práca presne pre Vás tak neváhajte poslať životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

flexibilnosť, komunikatívnosť, obchodná "dravosť" obchodná prax vítaná, ochota robiť nad rámec požiadaviek.

Sme nadnárodná fabrika na reklamu pôsobiaca v rámci EU. Našim klientom vyrábame reklamu na mieru či už sú to vizitky alebo polep lietadla. Patríme medzi najväčšie reklamné spoločnosti na Slovenskom trhu.
Viac informácii nájdete na našom webe www.kpkreklama.sk
alebo Fb like KPK Reklama.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2085262  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 2000 EUR/mesiac, základný nie minimálny plat + percentá z obchodov