Obchodník s klimatizáciou

KP Klimatechnik s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Česko, Maďarsko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, fix + provízie a cieľové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka pre prácu s klimatizáciou a príslušenstvom.
Práca spočíva v realizácii objednávok a prezentácii výrobkov u klientov pre našu spoločnosť. Každý obchodný zástupca sa stará o existujúcich klientov a hlavne vyhľadáva nových.
Hľadáme kolegu, ktorý rád obchoduje a zároveň si tvorí portfólio.
Starostlivosť o klientov, prezentácia výrobkov, realizácia objednávok, vyhľadávanie nových klientov.

Pružný pracovný čas
Príjemná, neformálna firemná atmosféra
Provízie z predaja
Preplatenie pohonných hmôt
Podpora rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Radi privítame kolegu, ktorý rád obchoduje, musí zvládať komunikovať s klientom ako profesionál a vedieť argumentovať. Pozitívny človek s nadhľadom a open mind prístupom.

Veľkoobchod s klimatizáciou

V Rakúsku máme viac než 26 rokov skúseností v oblasti chladiacej a klimatizačnej techniky. Od roku 2014 nás nájdete aj na Slovensku. Sme Vaším partnerom pre energeticky efektívne plánovanie a navrhovanie malých, stredných a rozsiahlych systémov. Náš sortiment chladiacej a klimatizačnej techniky je zameraný na veľkých zákazníkov, maloobchod a servisné spoločnosti

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1815101  Dátum zverejnenia: 28.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, fix + provízie a cieľové bonusy