Konštruktér/technológ v strojárskej výrobe

KOVOK PRIEVIDZA, s.r.o.

Miesto práce
Cesta poľnohospodárov 20, okres Prievidza
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh technických riešení
- Návrh konštrukcie zariadení
- Tvorba výkresovej dokumentácie
- Tvorba výrobných výkresov, kusovníkov
- 3D modelovanie jednotlivých súčiastok a zostáv
- Vypracovanie technickej a výrobnej dokumentácie pre jednotlivé projekty
- Zodpovednosť za pridelené projekty
- Hľadanie optimálneho konštrukčného riešenia nových výrobkov
- Minimálna znalosť anglického jazyka na úrovni porozumenia písaného textu
- Znalosť problematiky konštruovania zariadení
- Znalosť práce s návrhovými a projekčnými SW (Solidworks)

- Odborný a profesný rast
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Práca v mladom kolektíve

- kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Minimálna znalosť anglického jazyka na úrovni porozumenia písaného textu
- Znalosť nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť KOVOK PRIEVIDZA, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od 1.1.2016, so sídlom Cesta poľnohospodárov 20, 971 01 Prievidza.
V oblasti strojnej výroby ponúkame obrábanie na CNC strojoch, pálenie na lasery a ohýbanie na ohraňovacom lise. V našom strojovom parku sme vybavení CNC frézkami, CNC sústružníckym centrom s poháňanými nástrojmi a podávačom tyčí pre sériovú výrobu, automatickou kotúčovou pílou a konvenčnými strojmi, ako sú brúsky na plocho, sústruh, pieskovacie stroj, hydraulický lis, kaliaca pec atď.
Ponúkame komplexné konštrukčné služby od spracovania návrhu, vytvorenia výkresovej dokumentácie, až po finálnu výrobu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2641070  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou