Vedúci posunu vo vlečke

Kovohuty, a.s.

Miesto práce
29. augusta 586, Krompachy
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,73 EUR/hod.pohyblivá zložka do 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavať dopravné a návestné predpisy v zmysle Pravidiel železničnej
prevádzky
- prevádzať vzájomnú odovzdávku a posun domácich vozňov v správe železníc
- riadiť posun v zmysle platných železničných predpisov
- spolupracovať pri určení dopravnej cesty a posunu pri zostavovaní vozňov pre
technológiu výroby, došlých a expedovaných vozňov
- kontrolovať stav technický železničného zvršku, vlečky firmy a drobné chyby
podľa možnosti odstraňovať
- kontrolovať stav motorových vozíkov
- prevádzať váženie došlých a expedovaných vozňových zásielok, váženie
domácich vozňov na koľajovej váhe s úradnou platnosťou váženia a výsledky
správne zapisovať do vážnej knihy
- plombovanie železničných vozňov určených na expedíciu
- dvojzmenná prevádzka, vrátane soboty a nedele

- možnosť odborného rastu
- sociálne benefity
- motivujúce mzdové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- OS 17 Vedúci posunu v stanici/na vlečke
- zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu „2“
- psychologickú spôsobilosť
- spôsobilosť BOZP-BPR Obslužná činnosť
- poučená osoba elektro §23 vyhlášky 205/2010 MDPaT
- získaná-platná spôsobilosť zo železničných zložiek ZC Cargo, ZSSK alebo ŽSR
- oboznámenie sa s politikou a cieľmi kvality
- znalosť zákona č. 513/2009 Z. z. o dráhach
- znalosť zákona č. 514/2009 Z. z. o doprave na dráhach

Spoločnosť KOVOHUTY, a.s. je výrobcom medi technickej čistoty, ktorú získava z odpadových surovín.
História výroby medi v Krompachoch siaha až do 14. storočia. V roku 2012 sa spoločnosť KOVOHUTY, a. s. včlenila do švajčiarskej skupiny UMCOR AG, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s neželeznými kovmi a pôsobí po celom svete.
Ďalšie informácie sú dostupné na www.kovohuty.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2872404  Dátum zverejnenia: 21.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,73 EUR/hod.