Logo KOVOFLEX spol s r.o.

CNC obrábač

KOVOFLEX spol s r.o.

Miesto práce
Veľké Blahovo, Veľké Blahovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a nastavovanie/korekcia CNC strojov
- orientácia v technickej dokumentácii
- základná údržba stroja
- kontrola merania kovových súčiastok

- po 3.mesiacoch motivačný príplatok
- preplatené nadčasy
- mzda na účte vždy 15.dňa nasledujúceho mesiaca
- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- príspevok pri pracovnom jubileu
- bonus na vyrábané produkty

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu a záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať však vieme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate spoločnosti Kovoflex, spol. s r.o. súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise/motivačnom liste. Získané údaje môžu byť spracované v zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov výlučne pre účely získavania vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 mesiacov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technické výkresy
- spoľahlivosť, precíznosť

Spoločnosť Kovoflex, spol. s r.o. je popredný výrobca súčiastok prípojných vozidiel.
Nie sme iba montážnou firmou, na jednom mieste vyrábame, opracujeme a následne montujeme naše výrobky, ktoré vyhovujú aj najprísnejším európskym normám. Spoločnosť pracuje s certifikovaným systémom riadenia kvality v zmysle EN ISO 9001:2016.Výrobky v značnej miere priamo expedujeme do celej Európy a do USA.
Našimi partnermi sú známi výrobcovia obytných karavanov ako spoločnosti Hobby, Adria, známi výrobcovia špeciálnych prívesov ako Böckmann, Brenderup, Eduards a ďalší.
Našimi najväčšími odberateľmi sú nemecká skupina Knott a maďarská skupina Autoflex-Knott.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tímea Bartalošová
Tel.: +421903802900
E-mail: poslať životopis
ID: 4799431  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac