Pracovník skladu / skladník - nástupný plat cca 750.-€/čistého

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
Športová 749 Gajary, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade
- vykonávanie inventúr
- fyzický príjem tovaru (železo)
- kontrola a označovanie tovaru
- výdaj tovaru zákazníkovi
- komunikácia s obchodným oddelením

- zázemie stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť bezplatného ubytovania vo firemnej ubytovni
- bezplatné využitie firemného fitness centra

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis e-mailom na adresu spoločnosti.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2016 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kovovýroba

Počet rokov praxe

2

HĽADÁME ĽUDÍ SO ZODPOVEDNÝM PRÍSTUPOM K PRÁCI:
- požadujeme SŠ vzdelanie
- výhodou sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade
- fyzická zdatnosť (schopnosť manipulovať s ťažkým tovarom)
- pracovitosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov už s dlhoročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Športová 749
90061 Gajary

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Kovarovič
Tel.: 0905 596 459
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2553414   Dátum zverejnenia: 22.9.2016