Obchodný zástupca / celá SR

Kovian, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov, obchodných príležitostí
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- uskutočňovanie obchodných prípadov na základe znalosti produktov a znalosti potrieb zákazníka
- poskytovanie podpory a celkovej starostlivosti zákazníkom
- prieskum trhu a konkurencie
- aktívna spolupráca s obchodným oddelením
- vedenie administratívnej agendy svojej činnosti
- pravidelný reporting
- práca v teréne

- práca v prosperujúcej spoločnosti s dlhou tradíciou na trhu
- bezplatné využitie firemného moderného fitness centra

Zaujala Vás táto pozícia? Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte na adresu: [email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:

- orientácia sa na trhu
- skúsenosti na obchodníckej pozícii
- skúsenosť s obchodnými aktivitami (akvizície, komunikácia s klientmi, starostlivosť o klientelu)
- dlhodobá perspektíva pôsobenia na pracovnej pozícii
- skúsenosť s technickým poradenstvom
- schopnosť samostatnej práce

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2240161  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou