Obchodný/á referent/ka

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
Športová 749, 90061 Gajary, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bližšie na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie starostlivosti o zákazníkov, aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov
- prijímanie a evidovanie objednávok,
- vykonávanie administratívnych úkonov v skladovom systéme súvisiacich s odbytovými procesmi
- vyhotovovanie dodacích listov, zabezpečovanie podkladov k fakturácii
- priebežné kontrolovanie pohľadávok, evidovanie nedodaného tovaru
- riešenie a evidencia reklamácií podľa pokynov nadriadeného
- pravidelný kontakt s kolegami - obchodníkmi a nákupcami s cieľom vyhovieť želaniam zákazníka
- pravidelný kontakt so zákazníkmi, napr. informovanie zákazníka o prípadných zmenách, odsúhlasovanie objednávky, materiálu, termínov

- zázemie stabilnej spoločnosti
- bezplatné využitie firemného moderného fitness centra

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme aktívnych, samostatných uchádzačov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii výhodou
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatný a proaktívny výkon práce
- príjemné vystupovanie
- užívateľská znalosť MS Office

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2101831  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bližšie na osobnom stretnutí