Controller – Cost Product Controller

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 100 EUR/mesiacmzda 1600 € + 20 % variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• tvorba prognóz, rozpočtov (forecasting, budgeting),
• vyhodnocovanie plnenia plánu, stanovených ukazovateľov a komunikácia prípadných odchýlok
• príprava a analýza ziskovosti produktov
• podávanie návrhov na znižovanie nákladov
• spolupráca pri tvorbe interných procesov a smerníc
• príprava a analýza cenotvorby, kalkulácií pre obchodný a výrobný úsek
• príprava denných a mesačných reportov pre vedenie spoločnosti
• komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti s cieľom získania vstupov pre analýzy a odovzdávanie výstupov,
• hľadanie nápravných opatrení vedúcich k zlepšeniu hospodárenia spoločnosti,
• interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a odporúčania pre manažment.
• iné analytické práce na základe zadania CFO

- práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti,
- firemné akcie,
- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov,
- mladý kolektív,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava)
- široké technologické zázemie,
- možnosť inej formy spolupráce (SZČO)
- zabezpečenie ubytovania
- systematický rozvoj zamestnancov (školenia, odborné kurzy atď.)
- možnosť kariérneho rastu

Doba určitá na 1 rok (skúšobná doba na 3 mesiace), potom v prípade ďalšej spolupráce bude doba zmenená na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP Controlling module (CO) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančný a produktový kontroling

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti v strojárskej výrobe,
- komunikačná zručnosť,
- Time managment,
- analytické myslenie,
- schopnosť doťahovať veci od vízie k riešeniu,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
- znalosť ERP systému (SAP výhodou),
- znalosť komunikačných programov (Microsoft Teams).

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4615012  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac