Programátor/technológ pre zváracie roboty

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Krížna 950/10, 018 61 Beluša, okres Púchov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Koval Systems a.s. rozširuje výrobu, reaguje na nové podnikateľské výzvy a preto hľadá nového kolegu, ktorý bude zabezpečovať :
- nastavovanie a tvorbu programov pre zváracie roboty (typ ABB) na základe požiadavok výrobného procesu a technickej dokumentácie
- organizáciu práce zváracieho pracoviska
- spoluprácu pri tvorbe zváracích prípravkov
- zodpovednosť za údržbu zváracích automatov a súvisiacich zariadení
- informácie o nových technológií a možnosti ach ich uplatnenia v podnikovej praxi

Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti s modernými technológiami.
Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja.
Adekvátne platové ohodnotenie.

Pokiaľ máte o danú pracovnú pozíciu záujem a spĺňate požadované kritéria, prosím, zašlite Váš životopis a motivačný list na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. K žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou,
- orientácia na trhu relevantných technológií,
- 2-ročná prax so zváraním a tvorbou programov pre automaty výhodou

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2693837  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou v závislosti od praxe a skúseností