Vodič

KOSIT a.s.

Miesto práce
Rastislavova 98, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou mechanizmov v rámci zabezpečovania činnosti spoločnosti v oblasti odpadového hospodárstva, letnej a zimnej údržby komunikácií

V prípade záujmu zašlite životopis s uvedením telefonického kontaktu. Oslovení uchádzači musia absolvovať skúšobnú jazdu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

kvalifikačná karta vodiča
osvedčenie o psychickej spôsobilosti
vodičský preukaz E je výhodou
uprednostnení budú uchádzači, ktorí sú držiteľmi strojníckeho preukazu a ktorí majú oprávnenia na vedenie vozidiel so špeciálnymi hákovými a ramenovými nadstavbami

KOSIT a.s. je moderná akciová spoločnosť, ktorá na vysokej profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva (zber, zvoz a zneškodnenie komunálneho odpadu, ako aj na letnú a zimnú údržbu komunikácií). Patrí medzi päť najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúcich sa týmto náročným a spoločensky veľmi citlivým priemyselným odvetvím.
KOSIT využíva profesionalitu a skúsenosti nadobudnuté na medzinárodnej úrovni, ktoré šíri ďalej a tak napomáha ekonomickému a spoločenskému rastu v oblasti mesta Košice a východného Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOSIT a.s.
Rastislavova 98
043 46 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Laurincová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2658894   Dátum zverejnenia: 29.11.2016