IT Administrátor

Košík.cz s.r.o.

Slovensko narodno gledališče Maribor, Center, Slovenska ulica, Maribor, Slovinsko, Zahraničí - ostatní (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční odvětví a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.

Nyní expandujeme na Slovensko a právě proto teď hledáme nového kolegu pro Košík.sk do našeho provozu na prodejně Metro v Bratislavě v Devínské Nové vsi a násladně do dalších měst (Žilina, Košice, Nitra a Zvolen), která budeme postupně otevírat. Na pozici IT Technik tu bude mít na starosti náš skladový IT hardware a softwarovou infrastrkturu.

Co tě u nás na pozici IT Technik čeká?

  • Budeš zodpovědný za nasazování a rekonfigurace IT hardwaru a softwarové infrastruktury na našich provozech po celém Slovensku.
  • Analýza potřeb společnosti související s používáním IT systémů a identifikovat vhodné technická řešení.
  • Budeš se podílet na plánování a realizaci ICT projektů.
  • Poskytování technické podpory interním zákazníkům v oblasti hardwaru a softwaru používaném ve skladu (PC, skenery, tiskárny, LAN, WiFi atd.).
  • Budeš mít odpovědnost za bezpečnost a správné procedurální zacházení s veškerým hardwarem a vybavení včetně náhradních dílů.

Co u tebe hledáme?

  • Alespoň 43roky zkušeností s technologiemi IT infrastruktury.
  • Silné technické dovednosti práce se standardním IT hardwarem a softwarem.
  • Zkušenost s Android terminály.
  • Zkušenosti s štítkovými tiskárnam - případně tě to rádi naučíme.
  • Alespoň základní zkušenost s Microsoft Azure.
  • Dokážeš správně komunikovat s kolegy napříč celým oddělením..
  • Výhodou je zkušenost s produkty Zebra - případně tě to rádi naučíme.
  • Jsi aktivní řidič (skupina B) a nevadí ti cestovat v rámci Slovenska.

Co ti za to nabízíme?

  • Možnosti vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Variabilní složku s možností vyššího plnění.
  • Odměnu za odpracované roky.
  • Zaměstnanecké benefity (slevy na Košík.cz a u našich partnerů, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odměny za odpracované roky, ZOO karta).

Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Rozjezd zcela nového projektu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost delšího neplaceného volna
Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Individuální rozpočet na osobnostní růst
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Profesní/osobní kouč
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Dog-friendly office
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské

Řidičský průkaz

B
ID: 4786929  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/měsíc