Store Manager pre Zvolen

Košík.cz s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jednou z najväčších e-commerce firiem v Českej republike a práve teraz expandujeme na Slovensko. Najviac sme hrdí na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku podstatne transformujeme tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť ako nakupovať potraviny. Náš rast čoskoro presiahne 3 miliardy korún čistého obratu a to sme len na začiatku našej cesty.

Ako už to býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých naša firma stojí. V Košíku vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám pomôžu Košík.cz premeniť na firmu európskych rozmerov. Práve preto hľadáme nových kolegov, ktorí nám pomôžu zastrešiť náš nový prevádzkový závod ve Zvolenu.

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

• Celková zodpovednosť za plynulý chod prevádzky vo sklade (príjem, kompletácia, nakladanie, reklamácie...).
• Zo začiatku bude iste nutné priložiť ruky k dielu, kým si vybuduješ svoj dream team.
• Zodpovednosť za plnenie denných výsledkov svojho budúceho dream tímu, a to v požadovanej kvalite.
• Komunikácia s kolegami z ďalších tímov naprieč pobočkou aj spoločnosťou.
• Kontrola a dodržiavanie HACCP zásad
• Budeš súčasťou skladu, nehľadáme "kancelársku krysu", ale človeka do prevádzky, ktorý sa nebojí pridať ruku k dielu.

Ako si ťa predstavujeme?

• Si človek so skúsenosťami z prevádzky.
• Pomôžeš nám rozbehnúť úplne novú pobočku.
• Viedol/a si už tím, vieš ľudí motivovať a povzbudiť.
• Vieš sa rozhodnúť a za svoje rozhodnutia vieš niesť zodpovednosť.
• Čísla a zase čísla - vieš, že bez nich to jednoducho nejde. Nemusíš byť priamo dátový analytik, dôležité je vedieť čítať v číslach a vedieť, ako súvisia spolu.
• Vždy hľadáš cesty, prichádzaš s novými nápadmi, slovo "neide" nemáš vo svojom slovníku.
• Znalosti eGrocery procesov výhodou.

Čo sa ti navyše bude hodiť?

• Sortimentná znalosť - vieš, čo máme v regáloch
• Znalosť SAPu (ak nevieš, nevadí, to sa naučíš).
• A tiež pozitívna energia, ktorou vieš rozkývať ľudí okolo seba, ukázať im správny smer.

Čo u teba hľadáme?

Ownership - je základ kultúry v Košíku. Hľadáme u teba autentickú zodpovednosť za výsledky a zverený úsek, výstupy tvojej práce a ich reálnu aplikáciu. Si zároveň starostlivý, svedomitý a každú úlohu robíš na maximum.

Schopnosť prioritizovať - vieš rozlíšiť, čo je dôležité a čo nie. Povedať, čo sa nebude robiť, je rovnako dôležité, ako povedať čo robiť.

Orientácia na výsledok - musíš sa vedieť sústrediť na merateľné výsledky. Výsledok je dôležitý, výstup je len prostriedok, ako výsledku dosiahnuť.

Práca s číslami - rád prenikáš do podstaty vecí, vieš hľadať súvislosti a správne merať a vyhodnocovať.

Vieš si poradiť - umenie v tíme samostatne riešiť zložité problémy, nezľaknúť sa a prichádzať s múdrymi riešeniami, mať odvahu robiť veci inak, nespoliehať sa, že problém niekto vyrieši za teba.

Ambície rastu - chceš sa ďalej rozvíjať, stať sa špičkou vo svojom odbore, rásť spolu so firmou, či už kariérne alebo osobnostne.

Čo ti na oplátku ponúkame my?

• 5 týždňov dovolenky
• Možnosť vzdelávania, firemné akcie a teambuildingy
• Zmluva na dobu neurčitú
• Odmena za vernosť
• Výučba cudzích jazykov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie