Čašník/čašníčka

KOŠICE HOTEL s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2022
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800 brutto + variabilne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Prijímanie objednávok a ich vybavovanie.
- Práca s pokladňou (vybavovanie účtov, storná, uzávierky).
- Kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.

Zamestnanecké zľavy na prevádzke Košice Hotel**** a partnerských spoločností Hood Food, Steam Factory a Datacomp.

Informácie o výberovom konaní

- platný zdravotný preukaz
- vyučený v odbore alebo platné hygienické minimum

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, komunikatívnosť, flexibilnosť, spoľahlivosť, pracovitosť, zodpovednosť

Košice Hotel**** patrí medzi najmladšie košické hotely, hoci má takmer 10 rokov. Otvorenie v lete 2013 bolo zlomovým momentom, ktorý priniesol lavínu spokojných hostí, úspešné spolupráce a nezabudnuteľné spoločenské podujatia. Hotel poskytuje ubytovacie služby na profesionálnej úrovni a je zaradený medzi 4 hviezdičkové hotely. Ponúka reštauračné služby, kde je preferovaní chutná a kvalitná gastronómia spojená s exkluzívnou vinotékou. Pre účely rôznych súkromných, vzdelávacích a kultúrno-spoločenských podujatí a eventov slúžia kongresové priestory hotela. Moderný hotel s autentickým nádychom mesta Košíc je to pravé orechové, čo metropola východu ponúka pre náročného klienta. Významným benefitom je spolupráca a pešia blízkosť do 5 minút, najväčšieho indoorového ihriska na Východnom Slovensku, Steam Factory.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1431467  Dátum zverejnenia: 9.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac