Reagujte bez životopisu

Čašník - čašníčka KORZO café&restaurant

KORZO café&restaurant

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/ poprípade dohodnou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisi od skúsenosti a osobných zručností. Bonus z dosiahnutej dennej tržby, tip, nadčas vyplácaný denne po skončení smeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím o nových ľudí s chuťou a záľubou pre prácu v gastronómií. Sme kolektív zložený zo skúsených ako aj mladých ľudí, ktorí spolupracujú ako jeden tím. V prípade slabšej praxe, ťa vieme všetko naučiť, dôležitý je len záujem a chcenie sa vzdelávať. Pracuje sa u nás krátky – dlhý týždeň od 10:00 do 23:00 hod. V nedeľu do 21:00 hod.

Bonus z dosiahnutých denných tržieb vyplácané denne, preplatené nadčasy nad rámec otváracích hodín, 100% tip, zamestnanecká strava a pitný režim je samozrejmosťou

Každého uchádzača, ktorý bude spĺňať podmienky budeme kontaktovať a bude pozvaný na osobný pohovor. Profesný životopis je možné poslať na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti, príjemný prejav, schopnosť pracovať v tíme.

KORZO funguje už viac ako 8 rokov. Nacházdame sa v centre mesta na rohu hotela Cartlon (nie sme hotelová reštaurácia). Naša ponuka je zameraná na tradičnejšiu kuchyňu v modernom šate. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi a farmármi. Chceme aby naše jedlá nie len dobre vyzerali ale aj chutili:-) Ak chceš o nás vedieť viac pozri si náš profil na facebook KORZO Restaurant alebo instagram: korzo_restaurant_bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4299606  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac