Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár/kuchárka

KORZO café&restaurant

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody (ideálne ihneď)
Od 1 500 EUR/mesiacMotivačný bonus po skončení skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte priatelia do našej reštaurácie KORZO restaurant hľadáme kuchára/kuchárku. Hľadáme hlavne kolegu a tímového hráča. Pracovať budeš od pondelka do piatku od 9:00 do 17:00 hod.  Poprípade podľa dohody. Budeš sa podielať na príprade obedových špeciálov, neskôr raňajok.
Ponúkame Vám stabilné pracovné zázemie, zmluvu na dobu neurčitú, pracovné oblečenie a flexibilitu v nastavovaní smien.

Ponúkame stále praccovné miesto a garantovaný príjem. Počas Covid-u sme neprepustili žiadnych ľudí ale práve naopak náš team chceme rozšíriť. Ponúkame prácu na TPP, motivačnú odmenu po uplynutí skúšobnej doby, možnosť karierného rastu aj na vyššie platené pozície. Samozrejmosť sú preplatené dovolenky a nadčasy.

Prosím o zaslnanie stručného životopisu na [email protected]
Všetci vhodný uchádzači budú pozvaný na osotný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár/kuchárka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronémie - kuchár/kuchárka

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovenú osobu so zmysom pre tímovú prácu, čistotu a detail, ktorí majú chuť na sebe pracovať v mladom kolektívne.

KORZO funguje už viac ako 8 rokov. Nacházdame sa v centre mesta na rohu hotela Cartlon (nie sme hotelová reštaurácia). Naša ponuka je zameraná na tradičnejšiu kuchyňu v modernom šate. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi a farmármi. Chceme aby naše jedlá nie len dobre vyzerali ale aj chutili:-) Ak chceš o nás vedieť viac pozri si náš profil na facebook KORZO Restaurant alebo instagram: korzo_restaurant_bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4299602  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac