Junior Sales manager

KOREKT PRAHA

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000-37000 btto Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významný dlouholetý světový výrobce technického osvětlení s českým sídlem v Praze a s obratem více než 400mil. Eur, působící ve více než 40-ti zemích světa a nabízející kompletní řešení v oblasti osvětlení vč. LED technologií

přijme na doplnění obchodního týmu kolegu do HPP na pozici:

JUNIOR SALES MANAGER -působnost celá ČR

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedení menších obchodních případů pod vedením senior managera,

- po zapracování,vedení i větších obchodních případu

- prodej komplexních řešení a služeb a v oblasti technického osvětlení

- získávání nových klientů, aktivní péče o stávající klientelu ve spolupráci s managerem

- sjednávání zakázek, osobní jednání se zákazníky ve spolupráci s managerem

- zpracování cenových nabídek, příprava prezentací ve spolupráci s managerem

- obchodní cesty po ČR

Požadavky:

*VŠ-nejlépe technického směru, případně SŠ technického směrů

*obchodní zkušenosti v technické komoditě

*aspoň obecní přehled o technickém osvětlení

*velmi dobré komunikační a analytické schopnosti,

*orientaci na výsledky

*řidičský průkaz skupiny B

*aktivní znalost AJ slovem i písmem-podmínkou!!

* znalost NJ- výhodou

*výbornou uživatelskou práci na PC, MS Excel

Nabídka:

- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou

-nástupní fixní plat:35.000-37.000

- platový postup po zapracování

-provize k fixnímu platu

-auto

-NTB

-mobil

-další benefity

Své CV prosím zasílejte na : [email protected]

Info na telefonu: 602-640076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 2922071  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000-37000 btto Kč