Odborný obchodně -technický poradce

KOREKT PRAHA

Místo práce
Žilinský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dceřiná společnost německé firmy se sídlem v Praze, která je dlouholetým distributorem kvalitních obráběcích

nástrojů, měřidel, měřících přístrojů, ručního nářadí, upínacího

nářadí, brusiva, vybavení dílen a hal, ochranných prostředků a dalšího

sortimentu s určením pro průmyslové použití ve vícesměnných

provozech hlavně pro nástrojárny,

přijme do prodejního týmu do hlavního pracovního

poměru pro Žilinský region:

*odborně obchodně- technického poradce(obchodník)

V současnosti na Slovensku v různých regionech už pracuje pro firmu 5 obchodníků v hlavním pracovním poměru.

Požadavky:

*strojní průmyslovka, nebo vysoká škola v oblasti strojírenství, nebo stačí i vyučení v oboru strojařina(nástrojář, soustružník, obráběč kovů a pod

*bydliště kdekoliv v Žilinském regionu

* prodejní zkušenosti v oblasti strojařských výrobků( popsaných viz výše v úvodním textu inzerce) nebo praktické znalosti v oblasti strojařiny v pozici nástrojář, nebo frézař nebo soustružník nebo obráběč kovů.

*musí být odborným partnerem pro zákazníka v oblastí strojírenství- praktické i teoretické znalosti v oblastí strojírenských výrobků

*příležitost i pro uchazeče, který nemá vůbec žádnou prodejní praxi v oboru strojírenském, ale strojařinu ovládá z pozice např. nástrojáře, soustružníka nebo obráběče kovů, ale má obchodnicky talent, a chce se odbornému strojařskému obchodu věnovat.

*komunikativní typ člověka

*chuť obchodovat s technickou komoditou

Upozornění:

* Reagovat budeme jen na životopisy , které odpovídají aspoň částečně požadavkům v inzerci.

Pracovní náplň:

*péče o stávající klientelu

*akvizice nových zákazníků

*jedná se o výrobky pro klientelu v oblasti obrábění, upínací technika, měřící a rýsovací nástroje, zkoušečky, pily, pilníky, brousící nástroje, kartáče, ruční nářadí, speciální nástroje, dílenské potřeby, provozní zařízení, elektrické nářadí a nástroje.

Nabídka:

.* zaručený plat : 37.000 Kč (25.000Kč+12.000 Kč) v prvních 6 měsících bez ohledu na obchodní výsledky.Po 6 měsících 25.000Kč+ provize až do výše 50.000Kč dle plnění obchodního plánu

*v případě kvalitních pracovních výsledků je nejlepším obchodníkům vyplácen plat až do výše 75.000 Kč(po přepočtu samozřejmě v eurech)

*plat bude vyplácen po přepočtu pracovníkovi v eurech

*jedná se o hlavní pracovní poměr uzavřený s českým subjektem akceptující a dodržující slovenské a české pracovně právní předpisy

*auto i pro soukromé účely (s pražskou poznávací značkou)

*mobil

*notebook

home office-v místě svého bydliště

další benefity a nároky dle českých a slovenských standardů.

Upozornění: ˇ

*Vybraní uchazeči budou pozvání k osobním pohovorům do Bratislavy. Přesné místo v Bratislavě, datum a hodina bude sdělena telefonicky. Pohovory v Bratislavě bude provádět jednatel a ředitel Korektu Prahu.

Své CV nám prosím zasílejte na email:

korektpraha@ korektpraha.cz
nebo
[email protected]

Info na tel.: +420/602-640076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná německá firma se sídlem dceřiné společnosti v Praze

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 2247442  Dátum zverejnenia: 10.9.2015