Účtovníčka + mzdárka (do 20 zamestnancov)

Korea Foods s.r.o.

Korea Foods s.r.o., Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme účtovníčku a mzdárku (do 20 zamestnancov)
Náplň práce:
Spracovanie dodávateľských faktúr v systéme SAP
Príprava podkladov pre daňové priznanie a DPH
Spracovanie miezd pre cca 15 zamestnancov v programe Human
Hotovostná pokladňa
Preberanie tržieb + credit control
Banka
Hľadáme účtovníka/účtovníčku so zmyslom pre detail, ktorý/ktorá dokáže na profesionálnej úrovni udržiavať agendu riadne a presne organizovanú.
Znalosť základov angličtiny je výhodou, nie však podmienkou prijatia.

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príležitosť na získanie nových skúseností a kariérny rast v prostredí dynamickej spoločnosti

Svoje životopisy a motivačný list v slovenčine a angličtine zasielajte na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
SAP - Základy
Human - Pokročilý

Špecializujeme sa na orientálne potraviny, najmä na kórejské, japonské a čínske . Naša sesterská spoločnosť so sídlom neďaleko Londýna zaujíma v oblasti orientálnych potravín jednu z vedúcich pozícií na území Veľkej Británie. Zaoberáme sa priamym dovozom, veľkoobchodom a maloobchodom s ázijskými potravinami v rámci Slovenska a EU.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3032804  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda