Predavačka

Korea Foods s.r.o.

Bajkalská ulica 5, Ázijské potraviny Seoul Plaza, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Starostlivosť o zákazníkov maloobchodnej predajne, ponúkanie a propagovanie tovaru alebo služieb.
* Poskytovanie odborného poradenstva.
* Obsluhovanie zákazníkov, predvádzanie vybraného tovaru.
* Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
* Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
* Dopĺňanie tovaru
* Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
* Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.
* Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
* Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Hľadáme kolegyňu, ktorá má záujem o prácu v obchode s ázijskými potravinami blízko Troch veží. Nevyžadujeme prax v obchode s potravinami, ale pozitívny prístup a ochotu učiť sa nové veci tak, aby sme vždy ponúkali našim zákazníkom tie najlepšie služby. Naša spoločnosť sa rýchlo rozvíja a ponúka do budúcnosti nové príležitosti. Chceme, aby sa naši noví zamestnanci stali neoddeliteľnou súčasťou týmu, ktorý budujeme. Ponúkame motivujúce platové podmienky a príležitosť osobného rastu spoločne s rastom spoločnosti.

Motivujúce platové ohodnotenie, možnosť osobného rastu v prostredí rozvíjajúcej sa firmy, príjemný kolektív priateľských ľudí rozličného veku.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme časovú flexibilitu, , zodpovednosť a spoľahlivosť. Ovládanie základov anglického jazyka je výhoda, nie podmienka prijatia. Z prevádzkových dôvodov táto pozícia nie je vhodná pre muža.

Špecializujeme sa na orientálne potraviny, najmä na kórejské, japonské a čínske . Naša sesterská spoločnosť so sídlom neďaleko Londýna zaujíma v oblasti orientálnych potravín jednu z vedúcich pozícií na území Veľkej Británie. Zaoberáme sa priamym dovozom, veľkoobchodom a maloobchodom s ázijskými potravinami v rámci Slovenska a EU.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2627699  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda