Obchodný zástupca, obchodník

Korea Foods s.r.o.

Miesto práce
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľkoobchodný predaj ázijských potravín klientom na Slovensku, získavanie nových zákazníkov, príprava podkladov pre plánovanie objednávok, starostlivosť o zverený zákaznícky segment.

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príležitosť na získanie nových skúseností a kariérny rast v prostredí dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zašlite na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, schopnosť pracovať v týme, aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, znalosť nemčiny a/alebo maďarčiny výhoda

Špecializujeme sa na orientálne potraviny, najmä na kórejské, japonské a čínske . Naša sesterská spoločnosť so sídlom neďaleko Londýna zaujíma v oblasti orientálnych potravín jednu z vedúcich pozícií na území Veľkej Británie. Zaoberáme sa priamym dovozom, veľkoobchodom a maloobchodom s ázijskými potravinami v rámci Slovenska a EU.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1911611  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda