Manager prodeje technických tkanin

KORDÁRNA Plus a.s.

Místo práce
Velká nad Veličkou, Slovenská republika, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti prodeje nebo marketingu
- zkušenosti s řízením menšího kolektivu podmínkou
- analytické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti, flexibilita, důvěryhodnost, spolehlivost

Nabízíme

Chcete být součástí týmu pracovníků, který spolupracuje s předními výrobci pneumatik a dopravních pásů? Chcete aktivně využívat své jazykové a technické znalosti v praxi? Chcete mít možnost cestovat? Nabízíme vám:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Příležitost být součástí velkého pracovního týmu, který se snaží dosáhnout těch nejlepších výsledků
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Náplň práce

- řízení svěřeného útvaru, hodnocení výsledků práce podřízených
- zajištění komplexního servisu pro zákazníky (cenová jednání, řešení reklamací, termíny, vyřizování objednávek, zajištění vzorků atd.)
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, marketingový průzkum trhu
- tvorba reportů a analýz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1923997  Dátum zverejnenia: 10.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.