Junior content a e-commerce manager (maďarský a slovenský jazyk)

Korcule.com s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR na dohodu a dohodou v prípade pracovného úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš maďarský e-shop hľadáme nových kolegov, ktorí ovládajú dokonale maďarský (ideálne ako rodný) a aj slovenský jazyk.

Z čoho bude pozostávať tvoja práca

- priebežný preklad textov do maďarčiny

- organizačné práce týkajúce sa maďarského internetového obchodu

- budeš sa spolupodieľať na komunikácii so zákazníkmi, riešiť požiadavky a problémy – e-mail, telefón, sociálne siete

- taktiež sa budeš podieľať na príprave komunikácie na sociálnych sieťach – Facebook, Instagram

- tvorba obsahu pre maďarský a aj slovenský obchod – písanie článkov na blog a podobne

- po zaškolení výpomoc na predajni v Bratislave

Ako bude tvoja práca prebiehať

- pracovať budeš s nami v Korcule.com. Kancelárie máme pri našej predajni na Černyševského ulici.

- v prípade práce na dohodu ponúkame flexibilný pracovný čas – práca je teda vhodná aj pre študentov vysokej školy , ale je treba môcť odpracovať minimálne 20 hodín za týždeň

- okrem toho, že spolu budeme pripravovať reklamné kreatívy a obsah pre maďarský obchod, budeš pomáhať rozvíjať aktivity na maďarskom trhu

- zamestnanecké zľavy
- práca v mladom kolektíve
- flexibilná pracovná doba

Zaujímaš sa o marketing, sociálne siete, tvoríš niečo na webe alebo píšeš blog? Nie je to podmienka, ale určite to nezabudni spomenúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kedže je možné, že sa neskôr tiež budeš podieľať na predaji v predajni, mal by si mať príjemné vystupovanie a rád pracovať s ľudmi. Skvelé, ak aj športuješ (korčuľuješ). Nie je to ale podmienka. Musíš sa aspoň rád učiť nové veci. Znalosť angličtiny, či už kvôli prekladom textov alebo prípadnej komunikácii s dodávateľmi alebo zákazníkmi považujeme za samozrejmosť.

Vyžadujeme ovládanie slovenského a maďarského jazyka na bezchybnej úrovni - slovom aj písmom.

Spoločnosť Korcule.com s.r.o. bola založená pred viac ako 10 rokmi ako korčuliarsky e-shop a predajňa. Postupne sa náš sortiment rozširoval aj o ďalšie akčné športy a v ponuke máme dnes aj dvojradové korčule, skateboardy, freestyle kolobežky a iné. Okrem Slovenska expedujeme balíky aj do Českej Republiky, Maďarska a Rumunska. Práve teraz sa nachádzame vo vzrušujúcom období, keď pripravujeme prechod na nové e-shopové riešenie a veríme, že nám pomôže posunúť sa vpred.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3160044  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR na dohodu a dohodou v prípade pracovného úväzku