Facility Manager

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta, Nové Zámky-Dolná kapsa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda je uvedená za polovičný úväzok. V prípade SZČO ponúkame mzdu 10€ - 15€ na hodinu v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou bude:

- Správa majetku v D365, zaraďovanie/ vyraďovanie majetku
- Správa BOZP, OPP a PZS, čo zahŕňa vedenie dokumentácie, pravidelné kontroly a školenia
- Správa odpadového hospodárstva
- Správa revízií technických zariadení podľa vyhlášky 508
- Komunikácia s príslušnými úradmi (HaZZ, IP, Oú NZ, MsÚ NZ, ÚVZ NZ atď.)
- Koordinácia a riadenie údržbárskych prác na budovách a technológiach v súlade s firemným štandardom
- Podielanie sa na implementácii nových technológií
- Vedenie dokumentácie súvisiacu s údržbou
- Úzka spolupráca s ostatnými kolegami na jednotlivých oddeleniach

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 20 ročným pôsobením na Slovensku.
Sme otvorení dlhodobej spolupráci na hlavný / čiastočný pracovný úväzok, ale tiež na živnosť, alebo cez s.r.o..

Zaujala Vás naša ponuka? Tak neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Poteší nás aj motivačný list, kde sa o Vás dozvieme čo najviac.
Vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky budeme kontaktovať individuálne. Ak Vás v budúcnosti zaujme iná naša ponuka, určite nám neváhajte poslať Váš životopis opätovne, každému výberovému konaniu sa venujeme osobitne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Školenie bezpečnostného technika
- Školenie technika požiarnej ochrany
- Znalosť vyhlášky 508
- Školenie ISO 14 001 – výhodou
- Znalosť technických výkresov (kreslenie, čítanie)
- Práca s AutoCad softvérmi
- Elektrotechnické minimum §21 – výhodou
- Znalosť systému D 365 – výhodou

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4774082  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac