Poistný matematik – aktuár

Miesto práce
Štefanovičova 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím poistných matematikov a analytikov rastie a ďalej hľadáme nových juniorných kolegov hlavne pre:

Spracovanie informácií z kmeňa poistných zmlúv a prípravu podkladov na analýzy pre vedenie spoločnosti
Prípravu predpokladov pre naše poistno-matematické modely v životnom aj neživotnom poistení
Sumarizáciu podkladov pre reporting do materskej spoločnosti vo Viedni
Aktualizovanie poistno-matematických modelov (Máme jediný schválený interný model na slovenskom poistnom trhu pre neživotné poistenie. Pre modelovanie v životnom poistení používame Prophet)

Možnosť byť súčasťou premeny a budovania aktuárskeho tímu v prostredí Solvency II
Práca v stabilnej a silnej medzinárodnej finančnej skupine
Možnosť pracovať s dátami jedného z najväčších poistných kmeňov na Slovensku a získať široký rozhľad fungovania veľkej poisťovne
Možnosť zlepšovať sa a pracovať s modernými a sofistikovanými aktuárskymi prístupmi s podporou seniorných kolegov v spoločnosti a v skupine VIG
Možnosť aktívne pracovať na svojej kariére a ďalej profesionálne rásť

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešne ukončené vysokoškolské štúdium - preferujeme zameranie na matematiku a/alebo štatistiku
Aktívna znalosť anglického jazyka
Veľmi dobrá znalosť MS Excel
Odolnosť voči závierkovému stresu a zvládanie tlaku súvisiaceho s plnením termínov
Silná motivácia ďalšieho rastu v poistnej matematike
Schopnosť byť aktívnym tímovým hráčom

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 2517857  Dátum zverejnenia: 12.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou