Oblastný manažér predaja v regiónoch Trenčín - Nové Mesto nad Váhom

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Progresívna provízna forma odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich
Starostlivosť o pridelený kmeň
Rozvoj predajnej siete
Budovanie obchodného tímu externých podriadených spolupracovníkov, ich motivácia a podpora
Poistné poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie
Uzatváranie poistných zmlúv
Sprostredkovanie predaja bankových produktov pre SLSP, a.s.

Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť profesijného a osobnostného rastu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."Ak vás ponuka zaujala, pošlite prosím, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom
e-mailom na adresu [email protected]
Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.
CV nevybraných uchádzačov nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, schopnosť vcítiť sa do požiadaviek a potrieb klienta
Príjemné nenútené vystupovanie
Dobré prezentačné schopnosti
Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť a samostatnosť
Schopnosť pracovať v dynamicky meniacom sa pracovnom prostredí
Pozitívne myslenie – optimizmus

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 2195619  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Progresívna provízna forma odmeňovania