Operátor Call centra

Miesto práce
Štefanovičova 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna aj pasívna telefonická komunikácia s klientom
Poskytovanie poradenstva, informácií o produktoch spoločnosti
Vybavovanie požiadaviek klientov a riešenie prípadných problémov
Vedenie príslušnej dokumentácie a štatistík hovorov

Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Dlhodobo stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Zaškolenie a možnosť osobného rastu

Ak vás ponuka zaujala, pošlite prosím, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom e-mailom na adresu uvedenej kontaktnej osoby.
Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú profil vhodného kandidáta.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti,
uveďte, prosím, vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Práca na podobnej pozícii je výhodou
Skúsenosti v oblasti poisťovníctva sú vítané
Schopnosť pracovať pod tlakom
Príjemný hlas
Veľmi dobré komunikačné zručnosti
Dobrá znalosť spisovného slovenského jazyka
Flexibilita

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 2171657  Dátum zverejnenia: 6.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou