Klientský poradca - Pezinok (trvalý pracovný pomer)

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
576 EUR brutto, provízie bez obmedzenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás práca vo finančnom poradenstve?
Chceli by ste zvýšiť svoju finančnú gramotnosť, ale stále nebol ten správny čas?
Máte skúsenosti s predajom a klientmi a chceli by ste ich zúročiť u stabilného zamestnávateľa?
Chcete sa spolu s nami stať poradcami PRVEJ VOĽBY?

TERAZ NASTAL VÁŠ ČAS
Rozširujeme náš obchodných tím a hľadáme nové posily.

Vašou úlohou bude:
• vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti
• ponuka a predaj poistných a bankových produktov s orientáciou na potreby klienta
• servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu spoločnosti
• starostlivosť o pridelenú databázu existujúcich klientov

Čo ponúkame?

• Garancia minimálneho príjmu a provízie bez obmedzenia
• Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na plný úväzok
• Prepracovaný školiaci a rozvojový program, s možnosťou plného zaškolenia
• Príjemné pracovné prostredie
• Flexibilný pracovný čas
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie (tzv. III. Pilier)
• Finančné odmeny pri pracovnom jubileu
• Možnosť sebarealizácie a osobného rastu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto sa môže stať v našej firme úspešným poradcom?

• Kandidát s minimálne stredným odborným vzdelaním
• So zmyslom pre pochopenie potrieb klienta a schopnosťou navrhnúť adekvátne riešenia
• S komunikačnými schopnosťami a príjemným vystupovaním, čo považujeme pri našich kandidátoch za samozrejmosť
• kandidát s orientáciou na výkon a nadštandardné finančné ohodnotenie
• Podmienkou je bezúhonnosť
• Predchádzajúca skúsenosť s predajom je výhodou

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 2151355  Dátum zverejnenia: 28.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 EUR brutto, provízie bez obmedzenia