Poisťovací poradca - Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Kremnica (hlavný pracovný pomer)

Miesto práce
okres Banská Štiavnica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Progresívna provízna forma odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva v oblasti kompletnej škály poistných produktov
Konzultácia a analýza potrieb klienta s následným nájdením vhodného riešenia pri výbere poistného produktu
Príprava poistných návrhov
Poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov
Akvizičná činnosť – aktívne vyhľadávanie nových klientov
Práca s databázou individuálnych klientov, vyhľadávanie nových klientov
Budovanie vlastného obchodného tímu externých spolupracovníkov, ich pozitívna motivácia a podpora v obchodnej činnosti
Sprostredkovanie predaja vybraných bankových produktov pre SLSP, a.s.

Stabilná a zaujímavá práca na hlavný pracovný pomer v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Finančný príjem zohľadňujúci individuálne výsledky s možnosťou neobmedzeného platového ohodnotenia
Široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami
Bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni, možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
Zľavy na produkty, príspevok na DSS, ďalšie zamestnanecké výhody
Pružná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, VŠ vzdelanie
MS Office – pokročilý
Prax v oblasti obchodu, preferovaná je finančná oblasť
Orientácia v konkurencii na finančnom trhu v SR je výhodou
Bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť
Príjemné ústretové vystupovanie, komunikatívnosť, etika
Pozitívne myslenie, vytrvalosť a samostatnosť
Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 2151340  Dátum zverejnenia: 10.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Progresívna provízna forma odmeňovania