Samostatný referent na Referáte pre upisovanie rizík a registrácie

Štefanovičova 4, Bratislava - centrála spoločnosti, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Registrácia novo nahlásených poistných udalostí
Denné spracovanie prijatej pošty
Archivácia dokumentov
Bežná korešpondencia s klientom
Telefonická komunikácia s klientom

Príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
Možnosť profesijného a osobnostného rastu
Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej spoločnosti so zahraničným kapitálom
Program zamestnaneckých benefitov

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Skúsenosť z oblasti poisťovníctva je vítaná
Prax v administratíve minimálne 1 rok
Výborná znalosť slovenského jazyka a štylizácie textov
Samostatnosť
Precíznosť, flexibilita, schopnosť zvládať záťažové situácie

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 2069370  Dátum zverejnenia: 30.6.2015