Správca webových aplikácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administrácia aplikačných a databázových serverov, riešenie problémov vo zverenej oblasti
• Inštalácia a konfigurácia operačných systémov a systémových aplikácií
• Monitoring stavu systémov a zabezpečovanie optimalizácie fungovania systémov
• Zálohovanie a archivácia dát
• Vedenie príslušnej dokumentácie

• Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
• Dlhodobo stabilné zamestnanie
• Príjemné pracovné prostredie
• Zaškolenie a možnosť osobného rastu

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú hlavné kritériá pracovnej pozície. Uchádzači, ktorí tieto kritériá nespĺňajú, automaticky nepostupujú do ďalšieho kola.
V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferovaní budú kandidáti s nasledujúcimi skúsenosťami:
• inštalácia a konfigurácia Windows Server 2008/2012,
• konfigurácia IIS, nasadzovanie,
• konfigurácia a ladenie aplikácií v .NET a php
• HTML, XML, Javascript
• webové služby, XML, certifikáty
• MS SharePoint a MS Dynamics CRM
MS SQL - pokročilý
Logické a analytické myslenie
Cieľavedomosť, zodpovednosť
Spoľahlivosť a samostatnosť
Schopnosť pracovať v tíme
Flexibilita
Lojálnosť

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 1927780  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou