Likvidátor škôd zo všeobecnej zodpovednosti za škodu

Miesto práce
Centrála spoločnosti, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Likvidácia poistných udalostí týkajúcich sa všeobecnej zodpovednosti za škodu so zameraním na motorové vozidlá
Zodpovednosť za rýchle, presné a adresné vykonávanie likvidácie poistných udalostí
Komunikácia s klientom v mene spoločnosti
Administratívna práca spojená s bežnou agendou

príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
možnosť profesijného a osobnostného rastu
zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej spoločnosti so zahraničným kapitálom

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa – preferované je technické zameranie (motorové vozidlá)
Znalosť práce s MS Office – Excel, Word, Outlook
Vyžadovaná je vysoká miera samostatnosti, teoretické aj praktické myslenie
Predstavivosť pre procesy, chuť na sebe pracovať
Zodpovednosť a precíznosť
Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou, nie je však podmienkou

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Škultétyová
E-mail: poslať životopis
ID: 1894603  Dátum zverejnenia: 10.10.2014