Recruiter - manažér ľudských zdrojov

Miesto práce
Štefanovičova 4, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti spojené s vyhľadávaním a výberom zamestnancov
Tvorba a zabezpečovanie externej aj internej inzercie voľných pracovných miest
Realizácia výberových konaní, pohovorov, testovanie, vytváranie profilov vhodných kandidátov
Interné poradenstvo pre líniových manažérov v oblasti inzercie, výberov zamestnancov a adaptácie nových zamestnancov
Podpora a administratívne spracovanie v oblasti pravidelného plošného hodnotenia zamestnancov
Komunikácia s externým prostredím (školy, úrady práce, personálne agentúry)
Zabezpečovanie potrebných dokladov pre realizáciu absolventskej praxe, povinnej odbornej praxe pre študentov a iných podobných činností
Aktívna podpora pri tvorbe a realizácii projektov v oblasti ľudských zdrojov.
Tvorba a aktualizácia popisov pracovných pozícií v kvalifikačnom katalógu

Príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
Možnosť profesijného a osobnostného rastu
Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej spoločnosti so zahraničným kapitálom

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Pracovný pomer je na zastupovanie počas RD

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, psychológia resp. iné humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Anglický jazyk – komunikatívna úroveň je podmienkou, nemecký jazyk je výhodou
Prax v oblasti recruitingu min. 2 roky
Skúsenosti s výberom zamestnancov na manažérske pozície sú výhodou
Aktívny časový manažment, odolnosť voči stresu
Samostatnosť a flexibilita
Predstavivosť pre procesy a udalosti
Komunikačné zručnosti a príjemné, reprezentatívne vystupovanie
Angažovaný prístup k plneniu úloh
Vodičský preukaz – sk. B
Pozícia je obsadzovaná na zástup počas rodičovskej dovolenky

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Koporcová
E-mail: poslať životopis
ID: 1833079  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou