Controller - Solvency II.

Miesto práce
Štefanovičova 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a vykonanie prechodu zo Solvency I na Solvency II pre všetky rutinné procesy reportingu
Dodatočná dokumentácia podľa Solvency II – Pilier 3
Validácia / Test hodnovernosti – krížová kontrola údajov
Testovanie metodológie z pohľadu controllingu
Pravidelné reportingové balíčky pre skupinu Vienna Insurance Group a interné prostredie
Proces plánovania zahŕňajúci požiadavky Solvency II
Spolupráca s inými oddeleniami (najmä s účtovným oddelením)

Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej spoločnosti so zahraničným kapitálom
Príjemné, ale náročné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
Zamestnávateľ s dobrým menom na trhu a kvalitným portfóliom produktov
Možnosť profesijného a osobnostného rastu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

controlling, reporting

Počet rokov praxe

1

Ideálny kandidát na túto pozíciu musí mať odborné zručnosti a prax v controllingu a reportingu (vo finančnej oblasti, špeciálne v poisťovníctve) 1 rok
Anglický jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou
Prehľad v podvojnom účtovníctve, chápanie princípov v účtovníctve
Znalosť IFRS je výhodou
Skúsenosti s prácou na projektoch je výhodou
Všeobecný ekonomický prehľad
Predstavivosť pre procesy a udalosti
Precíznosť a presnosť
Analytické a praktické myslenie, chápanie súvislostí
Spoľahlivosť, samostatnosť, lojálnosť
Záujem o ďalší rast a vzdelávanie
Bezúhonnosť

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Škultétyová
E-mail: poslať životopis
ID: 1805925  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou