Poisťovací poradca- Trnava

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva v oblasti poistných produktov;
Príprava poistných návrhov;
Poskytovanie servisu;
Akvizičná činnosť - vyhľadávanie nových klientov;
Budovanie vlastného obchodného tímu spolupracovníkov;
Sprostredkovanie predaja bankových produktov pre SLSP, a.s..

Práca na hlavný pracovný pomer;
Finančný príjem zohľadňujúci individuálne výsledky;
Bezplatné tréningy a školenia;
Zľavy na produkty , príspevok na DDS;
Pružná pracovná doba.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pracovje pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia v konkurencii na finančnom trhu je výhodou;
Bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť
Pozitívne myslenie, vytrvalosť a samostatnosť.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. et. Mgr. Lukáš Bartek
E-mail: poslať životopis
ID: 1547794  Dátum zverejnenia: 19.1.2017