Samostatný disponent na Referáte pre upisovanie rizík a registráciu Úseku poistenia osôb

Miesto práce
centrála spoločnosti, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oceňovanie poistných zmlúv v rámci životného poistenia a spätné oceňovanie, spolupráca s lekárom
Výpočet prirážok za zvýšené riziko vyplývajúce zo zdravotného stavu, povolania a záujmovej činnosti
Realizovanie odstupov poistných zmlúv
Konzultácie so zamestnancami referátu likvidácie
Archivácia dokumentov
Korešpondencia ohľadom došetrovania zdravotného stavu
Komunikácia s externým prostredím

Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Dlhodobo stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Zaškolenie a možnosť osobného rastu

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú hlavné kritériá pracovnej pozície. V tomto prípade sa posudzuje hlavne vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo a druh praxe. Uchádzači, ktorí tieto kritériá nespĺňajú, automaticky nepostupujú do ďalšieho kola.
V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Jazykové znalosti

Latinský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo je nevyhnutnou podmienkou - ukončené vysokoškolské štúdium je výhodou
Skúsenosť z oblasti poisťovníctva, likvidácie poistných udalostí životného poistenia, oceňovania rizík alebo zo zdravotníckych zariadení je vítaná
Výborná znalosť slovenského jazyka a štylizácie textov
Samostatnosť
Precíznosť, flexibilita, schopnosť zvládať záťažové situácie
Bezúhonnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pozitívne myslenie, samostatnosť

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 1528377  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou