Poisťovací poradca - Žilinský kraj (Čadca, Žilina, Martin, Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Varín, Rajec a okolie)

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): od 700 EUR/mesiac
    Progresívna provízna forma odmeňovania
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich
Poistné poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie
Uzatváranie poistných zmlúv
Sprostredkovanie predaja bankových produktov pre SLSP, a.s.
Iné výhody
Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Prepracovaný školiaci a rozvojový program
Možnosť profesijného a osobnostného rastu
Zamestnanecké výhody hlavného pracovného pomeru
Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Komunikatívnosť, schopnosť vcítiť sa do požiadaviek a potrieb klienta
Príjemné nenútené vystupovanie
Dobré prezentačné schopnosti
Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť a samostatnosť
Schopnosť pracovať v dynamicky meniacom sa pracovnom prostredí
Pozitívne myslenie – optimizmus

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Ak vás ponuka zaujala, pošlite prosím, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom
e-mailom na adresu soskap@koop.sk
Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.
CV nevybraných uchádzačov nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.
Adresa spoločnosti
KOOPERATIVA poistovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Štefanovičova 4 Zobraziť na mape
816 23 Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke