Projektovy manažer - výroba lisovacích nástrojov

KONZULTANT RGB, s.r.o.

Miesto práce
Stuttgart, Nemecko
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za realizáciu projektu od vývojovej fázy až po konečné dodanie nástroja na tvárnenie plechov do výroby
• Riadenie a koordinácia projektového tímu
• Výber a zabezpečovanie dodávateľov
• Komunikácia so zákazníkmi, vyjasňovanie požiadaviek
• Navrhovanie procesov neustáleho zlepšovania

- Pracovná pozícia v stabilnej výrobnej spoločnosti, priameho dodávateľa v oblasti výroby plechových dielov pre automobilový priemysel
- práca na zaujímavých projektoch pre významné automobilky Porsche, BMW, Daimler AG, VW, Rolls-Royce
- Príjemné pracovné prostredie
- Profesný a odborný rast
- Zaujímavé platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárenske, nástrojár, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

VŠ technického zamerania
Prax vo výrobnej spoločnosti minimálne 5 rokov - oblasť automotive výhodou
Prax v oblasti projektového riadenia minimálne 2 roky
Skúsenosti v oblasti výroby a údržby lisovacích nástrojov a tvárnenia plechov
Skúsenosti v oblasti laserového zvárania
Schopnosť koordinovať tím
Schopnosť prevziať zodpovednosť za výsledok
Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Spoločnosť KONZULTANT RGB, s.r.o. patrí do skupiny spoločnosti MECHANICAL DESIGN, ktorá už od roku 1999 ponúka konštrukčné služby v oblasti návrhu a vývoja dielov a výrobných zariadení pre automobilový priemysel a všeobecné strojárenstvo.
KONZULTANT RGB, s.r.o. bola založená ako reakcia na rozširujúci sa dopyt zákazníkov po technických špecialistoch, za účelom poskytovania komplexných personálnych a inžinierskych služieb v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu. Zároveň spoločnosť poskytuje poradenstvo na podporu produktivity, efektivity a zvýšenia konkurencieschopnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2243209  Dátum zverejnenia: 4.9.2015