Lektor/ka angličtiny

Konverzačná angličtina, s.r.o.

Miesto práce
A.Sládkoviča 2, Zvolen
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.3.2017.
Ponúkaný plat (brutto)
8 Eur / 60 minút výučby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba angličtiny v ranných a popoludňajších hodinách podľa vopred dohodnutého rozvrhu. Veľmi efektívna forma výučby, zaškolenie nutné pred začatím výučby.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Príjemný vzhľad a vystupovanie, priateľský prístup k študentom, schopnosť pracovať samostatne, lojalita k firme.

Hlavným cieľom školy Konverzačná angličtina je naučiť študentov plynule hovoriť po anglicky a používať angličtinu v bežnom živote.
Konverzačná angličtina,s.r.o. organizuje Free English Lessons pre verejnosť a spoločnosti, kde sa študenti môžu zoznámiť s našou technológiou vyučovania, s podmienkami štúdia a získať vlastnú skúsenosť, ako vyučovanie prebieha.
Kurzy anglického jazyka zamerané na všeobecnú angličtinu sú rozdelené do ôsmich úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých študentov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

A.Sládkoviča 2
960 01 Zvolen
ID: 2964323   Dátum zverejnenia: 7.3.2017