Rozpočtár

KONTI a.s.

Miesto práce
Hraničná 18, 821 05 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci prípravy stavieb na kľúč:
- preverovanie vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov,
- vypracovávanie rozpočtov a cenových kalkulácií – cenotvorba,
- kontrola nákladov pred, počas a po realizácii projektov.

Stabilná práca v mladom dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Vážení záujemcovia,
v prípade že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám žiadosť o zamestnanie spolu s profesným životopisom prostredníctvom "poslať spoločnosti životopis".
Pri príjem vyššieho počtu žiadostí Vás chceme požiadať o zhovievavosť v prípade, ak nebudete kontaktovaní.
Informujeme Vás, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencií, ktorý je v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. O ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zameranie ZTI - výhoda
dochvíľnosť, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať pod stresom, bezúhonnosť, komunikatívnosť, ochota učiť sa novým veciam, prax nutná

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca stavebná a obchodná spoločnosť, ktorej nosnou činnosťou je realizácia stavieb na kľúč.
Zaoberáme sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Dodávame stavby na kľúč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Dlhoročné skúsenosti využívame v podobe návrhov pre klienta smerujúce ku kvalitnej realizácií diela, najmä však v optimalizácii technických riešení jednotlivých častí stavby.
Zabezpečujeme individuálny prístup ku klientovi s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky na vyváženie kvality diela v závislosti na jeho cene pri zachovaní požadovanej prevádzkovej funkčnosti. Nosné konštrukcie stavieb realizujeme v oceli alebo v betóne, používame materiály dostupné na európskom trhu len s platnými certifikátmi. Dôraz kladieme, mimo samotného priebehu výstavby, najmä na finálne ukončenie diela a jeho odovzdanie do užívania k plnej spokojnosti klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2062564  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou