Čašník/ čašníčka a barman/ barmanka v jacuzzi bare

KONTAKT M, s.r.o.

Miesto práce
Stará Lesná 180, 059 52 Stará Lesná, Kežmarok, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálna obsluha hostí v reštaurácii, jacuzzi bare, bowlingu a v lobby bare. Práca s pokladňou, správne účtovanie, zodpovedný prístup ku kontrole zásob, inventarizácii tovaru a materiálu. Príprava prevádzky na raňajky, obedy a večere. Informovanie hostí o ponúkaných službách, strave a ponuke nápojov.

Okrem motivujúceho finančného ohodnotenia, ubytovania, zamestnaneckej stravy, firemných večierkov a možnosti využiť fitness centrum a jedno z najlepších wellness centier na Slovensku, ponúkame priestor v zohratom kolektíve, ktoré môže byť pre vás odrazovým mostíkom vo vašej ďalšej kariére. Pracovať pre jeden z top 10 hotelov na Slovensku a spokojných hostí je našim najväčším benefitom.

Od záujemcov očakávame zaslanie štrukturovaného životopisu. Vybraných uchádzačov budeme pozývať telefonicky na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a učiť sa novým veciam, optimistický prístup, lojalita voči zamestnávateľovi a kolegom.

Kontakt Wellness Hotel**** sa v rade posledných rokov umiestňuje v rebríčku top 10 najlepších hotelov na Slovensku ( Zväz hotelov a reštaurácií Slovenska). Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu našich služieb, a preto rozširujeme náš pracovný kolektív. Zakladáme si na tradičnej kvalitnej kuchyni a vysokom štandarde poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Stará Lesná 180
059 52 Stará Lesná

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2461401   Dátum zverejnenia: 19.9.2016