Čašník/ čašníčka a barman/ barmanka v jacuzzi bare

KONTAKT M, s.r.o.

Miesto práce
Stará Lesná 180, 059 52 Stará Lesná, Kežmarok, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálna obsluha hostí v reštaurácii, jacuzzi bare, bowlingu a v lobby bare. Práca s pokladňou, správne účtovanie, zodpovedný prístup ku kontrole zásob, inventarizácii tovaru a materiálu. Príprava prevádzky na raňajky, obedy a večere. Informovanie hostí o ponúkaných službách, strave a ponuke nápojov.

Okrem motivujúceho finančného ohodnotenia, ubytovania, zamestnaneckej stravy, firemných večierkov a možnosti využiť fitness centrum a jedno z najlepších wellness centier na Slovensku, ponúkame priestor v zohratom kolektíve, ktoré môže byť pre vás odrazovým mostíkom vo vašej ďalšej kariére. Pracovať pre jeden z top 10 hotelov na Slovensku a spokojných hostí je našim najväčším benefitom.

Od záujemcov očakávame zaslanie štrukturovaného životopisu. Vybraných uchádzačov budeme pozývať telefonicky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a učiť sa novým veciam, optimistický prístup, lojalita voči zamestnávateľovi a kolegom.

Kontakt Wellness Hotel**** sa v rade posledných rokov umiestňuje v rebríčku top 10 najlepších hotelov na Slovensku ( Zväz hotelov a reštaurácií Slovenska). Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu našich služieb, a preto rozširujeme náš pracovný kolektív. Zakladáme si na tradičnej kvalitnej kuchyni a vysokom štandarde poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Stará Lesná 180
059 52 Stará Lesná
ID: 2461401   Dátum zverejnenia: 19.9.2016