Elektrokonštruktér / ka

Konštrukta Industry, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 13, 912 50 Trenčín, okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, vývoj špeciálnych riešení poľa požiadaviek zákazníka
- vytváranie elektrickej dokumentácie k strojom
- spolupráca s mechanickými konštruktérmi a programátormi
- objednávanie potrebného elektro materiálu, komponentov a subdodávok
- vykonáva oživovanie a skúšky zariadenia v Konštrukte a u zákazníka
- komunikácia so zákazníkom pri technických rokovaniach
- zodpovedá za účelnosť a vhodnosť technického riešenia určenej časti úlohy, dodržiavanie termínov a hospodárnosť všetkých prác
- podľa výsledkov výroby a skúšok priebežne upravuje elektro dokumentáciu
- spolupracuje s inými oddeleniami vrátane výroby
- práca v systéme Eplan P8
- parametrizovanie a nastavovanie meničov Siemens a Rockwell
- prehľad v oblasti elektro noriem a bezpečnosti strojov

- perspektívna práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- práca v stabilnej dlhodobopôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť cestovať
- tréningové kurzy a školenia
- prémie
- 13. mzda
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania

Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte na uvedenú mailovú resp. poštovú adresu.
Vzhľadom na veľký počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

- vysokoškolské II. stupňa - výhodou
- Anglický jazyk - komunikatívna úroveň - výhodou
- Ruský jazyk - komunikatívna úroveň - výhodou
- EPLAN P8
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 23 718/2002 Z.z.
- Výhodou počítačové znalosti::
STEP 7, WinCC, RS Logix, Beckhoff
- prax min. 1 rok v obdobnej pozícii / výhodou
- schopnosť samostatného riešenia problémov
- znalosť HW riešení riadenia Simatic S7 sú výhodou
- znalosť senzoriky strojov
- výhodou znalosť CAD systémov

KONŠTRUKTA - Industry a.s., Trenčín je slovenská inžinieringová spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti obranného priemyslu. Hlavnú časť produktového portfólia tvorí vývoj, výroba a dodávka technologických liniek pre spracovanie explozívnych materiálov. Počas svojej existencie získala bohaté skúsenosti pri dodávkach a inštalácii liniek do celého sveta. Svoju budúcnosť vidí naša spoločnosť hlavne v orientácii na potreby zákazníka, prispôsobení špeciálnych technických zariadení požiadavkám a ich dodávke v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 944128  Dátum zverejnenia: 8.12.2016