Nákupca

Konštrukta Industry, a. s.

Miesto práce
Trenčín, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa získaných skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje nákup subdodávok (strojné zariadenia) v požadovanej kvalite, cene a termíne
- je členom projektového tímu
- komunikuje s dodávateľmi
- pripravuje a vypracováva cenové ponuky
- vedie obchodno-technické rokovania so subdodávateľmi
- uskutočňuje výber a hodnotenie dodávateľov
- zabezpečuje vybavovanie reklamácií
- zadáva objednávky do informačného systému

- práca v stabilnej strojárskej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- 13. plat
- doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, nepostupujete do výber.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s riadením dodávateľských vzťahov v praxi podmienkou
- vyjednávania s dodávateľmi a obchodné skúsenosti nutnosťou
- komunikatívnosť a tímová spolupráca
- AJ na komunikatívnej úrovni výhodou

KONŠTRUKTA - Industry a.s., Trenčín je slovenská inžinieringová spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti obranného priemyslu. Hlavnú časť produktového portfólia tvorí vývoj, výroba a dodávka technologických liniek pre spracovanie explozívnych materiálov. Počas svojej existencie získala bohaté skúsenosti pri dodávkach a inštalácii liniek do celého sveta. Svoju budúcnosť vidí naša spoločnosť hlavne v orientácii na potreby zákazníka, prispôsobení špeciálnych technických zariadení požiadavkám a ich dodávke v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2210180  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa získaných skúseností a praxe