Sústružník klasik

Konštrukta Industry, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 13, 912 50 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa dosiahnutých skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sústruženie: sústruženie čela, povrchu, vnútorného osadenia, úkosových vodiacich plôch, zápichov, tvarových plôch rovnobežnosti zlícovanie súčiastok, sústruženie profilových závitov, .....

- strojárska slovenská spoločnosť, zákazkovo orientovaná
- prémiová zložka mzdy (pre zamestnancov)
- 13. plat pri splnení hospodárskych výsledkoch (pre zamestnancov)
- príspevok na DDS (pre zamestnancov)
- zabezpečenie stravovania (zamestnanci, dohodári, živnostníci)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

- prax na podobnej pozícii v strojárskej spoločnosti so zákazkovou výrobou
- znalosť výkresovej dokumentácie,
- ochota pracovať podľa potreby
- samostatný skúsený odborník

KONŠTRUKTA - Industry a.s., Trenčín je slovenská inžinieringová spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti obranného priemyslu. Hlavnú časť produktového portfólia tvorí vývoj, výroba a dodávka technologických liniek pre spracovanie explozívnych materiálov. Počas svojej existencie získala bohaté skúsenosti pri dodávkach a inštalácii liniek do celého sveta. Svoju budúcnosť vidí naša spoločnosť hlavne v orientácii na potreby zákazníka, prispôsobení špeciálnych technických zariadení požiadavkám a ich dodávke v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1054477  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou podľa dosiahnutých skúseností a praxe.