Skladník

KÖNIGFRANKSTAHL, s. r. o.

Miesto práce
Poľná 4, Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka do 200 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru na vyskladnenie v sklade s hutným materiálom
- vykládka a nakládka tovaru
- po zaškolení práca s mostovým žeriavom
- pílenie materiálu
- práca s pílou

- príspevok na stravu formou stravných lístkov
- preplácané nadčasy
- zamestnávateľom hradené školenia potrebné k výkonu práce
- sociálne benefity
- práca na 2 alebo 3 zmeny
- práca v Senci - dochádzka bez stresu v dopravných kolónach
- zamestnanecká zľava na všetok materiál
- pracovné odevy a ich údržba
- príjemný kolektív

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s vyznačením názvu pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá obchoduje s hutníckym materiálom. Pôsobíme hlavne v krajinách strednej a východnej Európy prostredníctvom siete firiem patriacich do skupiny KÖNIGFRANKSTAHL.
ID: 571057  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac