Montér - oplášťovanie budov

KÖNIG SE & Co KG

Česko, Nemecko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Ústecký kraj, Zlínsky kraj, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Ilava, okres Skalica, okres Trnava, okres Nové Zámky, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Ústí nad Labem
Mzdové podmienky (brutto)
10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov na oplášťovanie budov - plechových a hlinikových fasád. Prijímame jednotlivcov aj dvojice, ktoré majú skúsenosti s danou prácou.

Miesto výkonu práce je Nemecko: Hannover.
Nástup do práce ihneď, prípadne dohodou.
Prax s oplášťovaním budov nutná, znalosť nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe)

Platové podmienky: 10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 6 mesiacov.

  • práca na trvalý pracovný pomer, na nemeckú pracovnú zmluvu
  • nástupný plat 10,22 Eur/hod. brutto
  • k tomu príplatky vo výške 4,35 Eur/hod. netto
  • platené nadčasy a sviatky
  • dovolenka od 25-30 dní ročne
  • ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami.
  • pracovné oblečenie
  • možnosť vyplácania zálohy už po prvom týždni
  • slovensky a česky hovoriaci koordinátor priamo v Nemecku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • prax s montážou - oplášťovaním budov - hlinikové alebo plechové fasády
  • znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe)
  • schopnosť pracovať vo výškach
  • výhodou skúsenosti s pracovnými plošinami
  • výhodou vlastné auto

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubos Ondrusek
Tel.: +493514477812
E-mail: poslať životopis
ID: 2599454  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto